ISO 22000:2005 (HACCP)

КОМПАНІЯ УКРАГРОТРЕЙДІНГ успішно пройшла аудит і отримала сертифікат ISO 22000: 2005 HACCP.

Чергова ціль – досягнута! У планах – сертифікація виробничих потужностей з метою отримання сертифіката ОрганікСтандарт у сфері переробки та торгівлі.

ISO 22000: 2005 HACCP – це система управління безпечністю харчових продуктів. Дана система була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (World Health Organization, WHO) і Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations, FAO). Стандарт ISO 22000 НАССР визнається і застосовується практично у всіх сучасних країнах підприємствами-виробниками харчової продукції. Сертифікат відповідності ISO 22000 можна побачити у виробника кормів сировини, продуктів харчування, а також в учасників транспортування та зберігання, підрядників роздрібної торгівлі та громадського харчування.

Зсередини стандарти ISO 22000 представляють собою систему управління саме безпекою виробництва харчових продуктів. Охоплюють питання від контролю якості сировини, з якої виробляється продукція, матеріалу упаковки, а також доставки готової продукції кінцевим споживачам. Вимоги стандарту НАССР забезпечують контроль на всіх стадіях виробництва харчових продуктів, в будь-якому місці процесу, від виробництва та зберігання до реалізації продукції.

HACCP_ukr2HACCP_ukr1